WhatsApp Image 2023 03 27 at 07.35.18WhatsApp Image 2023 03 27 at 07.36.18

Балаларды көктемгі су тасқыны кезінде қауіпсіз мінез-құлық шараларымен таныстыру мақсатында " Абайлаңыз: су тасқыны!»

Оның барысында білім алушылар көктемгі су тасқыны кезінде мінез-құлық ережелерін қайталап, бейнероликтерді көріп, су тасқыны кезінде орын алуы мүмкін жағдайларды талқылады.

Сынып жетекшілері су тасқыны кезінде балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша нұWhatsApp Image 2023 03 27 at 07.36.22сқаулық өткізді. Жазатайым оқиғалардың алдын алу мақсатында көктемгі кезеңде балалардың өзендерге дербес WhatsApp Image 2023 03 27 at 13.21.27жақындауына жол бермеуге ерекше назар аударылды.

Су тасқыны кезеңі барлық тәртіпті, сақтықты және мұз бен судағы қауіпсіздік ережелерін сақтауды талап етеді.